Prezent na Dzień Ojca – kupować piwne gadżety czy może są też inne pomysły?

Jak zwykle, gdy nadchodzi kolejny Dzień Ojca zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych widać wysyp wszelkiej maści gadżetów prezentowych, z czego większość nawiązuje do alkoholu. To oczywiście żaden problem, chyba, że nasz tata nie jest zagorzałym fanatykiem piwa. Jakie inne pomysły na prezent na Dzień Ojca mogą się sprawdzić?

Tatowe hobby

Prezent na dzień ojca są dostępne online. Aby wymyślić inny rodzaj podarku, warto zastanowić się nad zainteresowaniami naszego taty oraz co w związku z tym mu się może przydać. Nowa wędka, ogromny model samochodu do złożenia z Lego Technic, czy może ciekawa książka fantasy. Do takich prezentów zawsze można dorzucić specjalną czekoladę z napisem dedykowanym tatom, a na pewno sprawimy obdarowanemu wielką radość.

Odzież i dodatki

W przypadku ojców, którzy nie przejawiają zainteresowania niczym szczególnym oprócz swojej rodziny, praktycznym i stylowym prezentem będzie T-shirt, sweter, pasek czy czapka z daszkiem. Uwaga, skarpety zarezerwowane są tylko na prezenty gwiazdkowe. Żeby nie męczyć się podczas meandrowania po galeriach handlowych, można kupić taki prezent online lub nawet zlecić odpowiedniej firmie, na przykład drukarni lub szwalni, stworzenie elementu garderoby według naszego projektu.

Jedzenie

Dla wszelkiej maści koneserów, wielbicieli łakoci i łasuchów zdobędziemy wykwintną czekoladę z bakaliami, mały torcik z cukierni, ręcznie robione praliny czy luksusowe słodycze bez cukru, dla taty na diecie. Aby przegryźć te słodkie tony oraz zadbać o zdrowie taty, warto dorzucić:

– świeżo wyciskany sok,

– smoothie,

– energetyk na bazie witamin i kofeiny.

Prezenty nie na sprzedaż

Ostatnią kategorią jaka może przyjść do głowy w obliczu rozważań na temat dnia ojca będą wszelkie nieuchwytne podarki. Spacer z tatą, wyjście do restauracji, czy ugotowanie ulubionego obiadu wpadną do tej szufladki. Kartka z wyjątkowymi życzeniami, wiersz lub jednodniowy wyjazd w spokojne miejsce, gdzie tata wraz z rodziną będzie mógł się zrelaksować też mogą przypaść do gustu.

Nie zapomnijmy całości zapakować. Z pomocą przyjdzie gotowa torebka na prezent, a odważniejsi mogą sięgnąć po papier i wstążki. Oby ten Dzień Ojca był jego wyjątkowym świętem w przyjemniej atmosferze, a nie tylko gorączką niepotrzebnych zakupów.